yükleniyor

Sosyal Medya Sohbet Etmek

Evet seslichat kullanıcıları son zamanlarda artan sosyal paylaşım sitelerinde resim, video ve özlü sözler gibi paylaşımlarda bulunulduğu aşikar.


Facebook , Twitter , İnstagram , Youtube ve vimeo gibi siteler ile ücretsiz yayın yapan blogspot gibi siteler seslisohbet site sahipleri için ideal reklam siteleridir.


Bir çok site bizim ismimiz ile kurdukları fake hesaplar ile dikkat çekme çabası içerisine girdikleri tarafımızca tespit edildi. 


Domain adını telafuz ederek onların istediğini yapmak istemediğimiz bir site neredeyse bu saydığımız bütün sitelerden

 

Sitemim Aşka adı altında fake hesaplar kurarak dikkat çekmeye çalışmaktadır. Sosyal Medya


Arkadaşlar sitemizin bahsi geçen sosyal paylaşım sitelerinden hiç biri ile ilgi ve alakası yoktur. 


Sitesi olarak kendi ismimizi yeterli gördüğümüzden herhangi bir siteden yardım alma çabası içerisine girmedik. 


O yüzden sahte hesaplardan verilen bilgiler ve Kullanıcı bilgileri yazan yerdeki bilgilerin sitemizle herhangi bir alakası yoktur. 


Tamamı ile siz değerli kullanıcıları aldatmaya yönelik açılan o hesapları dikkate almamanızı önemle belirtmek istiyoruz. 


O sahte hesaplardan sizlere yansıtılan duyuru haber vs gibi durumlara itimat ederek maddi ve manevi zarar görmenizi istemediğimiz için bu makaleyi yazma gereği duyduk. 


Sitemize giriş sağlanan Domainler www.ruyapanel.com alan adıdır. bunun dışında sitemize giriş sağlayan herhangi bir domain veya subdomain bulunmamaktadır. 


Arkadaşlar şunuda belirtmek isterim ki hiç bir zaman unutulmamalı kaliteli siteler kendi isimleri ile sizlerin gönlünü feth edendir. 


Başka site veya sitelerin ismini kullanarak kullanıcıların dikkatini çekmek ne denli vahim bir acizlik içerisinde olunduğunun kanıtıdır. 


websitemiz olarak sizlerle zirvedeyiz. Yolumuza durmaksızın devam edeceğiz.


Sitemizin Sohbet paneline bağlanmak için yukarıdaki oda isimlerimizden herhangi birine tıklayarak yada hızlı girişten direk kullanıcı adınızı yazarakta sistemimize giriş sağlayabilirsiniz. 


ruyapanel aile üyeleri olarak sizlere iyi sohbetler dileriz. Keyifli vakitler geçirmeniz dileği ile Hoşçakalın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!
google page rank DMCA.com Protection Status Film izle