yükleniyor

En İyi Fiyata Kaliteli Hosting

En İyi Fiyata Hosting Sahibi Olun Yeni Nesil Hızlı Web Hosting’e En İyi Fiyatlarla Sahip Olun!

Fiyat: 0 TL.


DEMO SATIN AL!

En İyi Fiyata Hosting Sahibi Olun Yeni Nesil Hızlı Web Hosting’e En İyi Fiyatlarla Sahip Olun!

Gencler Özel SSD 1
Aylık
140
Ölçülmeyen Disk Alanı
Limitsiz Aylık Trafik
Limitsiz Site Barındırma
Limitsiz Alt Özellikler
Hızlı Kurulum
WHM Panel
Linux - cPanel
LiteSpeed - Cloudlinux
%100 Cpu İzni
Türkiye Lokasyon
Ücretsiz SSL Sertifikası
Anında Kurulum ve Aktivasyon
7/24 Teknik Destek
Satın Al
Gencler Özel Hosting
Aylık
50
FULL SINIRSIZ
1 Domain İçin Geçerlidir!
Sınırsız DİSK ALANI
Sınırsız MySQL®
Sınırsız mail hesabı
Aylık Trafik Limitsiz
%100 CPU Kullanım
%99 Uptime Garantisi
C PaneL
PHP 5.3-8.2
Multi PHP Desteği
Türkiye Lokasyon
7/24 Teknik Destek
Satın Al

Hız Hosting – Ücretsiz Hizmetleri

Kullanıcıların bizleri tercih etme sebebi, farkındalık hizmetlerimiz

 Sitenizi Ücretsiz Taşıyoruz

Hız Hosting kalitesiyle hizmet almak isteyen müşterilerimizin web sitelerini ücretsiz olarak taşıyoruz. Taşıma işleminizi aynı gün sonuçlandırıyoruz. Hızımızı farkedeceksiniz.

 Antispam ve Virüs Tarama Hizmeti

Tüm e-posta hesapları gelişmiş bir Antispam ve Virüs tarama hizmetinin koruması ile kontrol altındadır. Yüksek spam filtreleme özelliğine sahiptir. Kontrol paneliniz üzerinden tüm bu işlemleri hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.

 LiteSpeed WebCache Yönetimi

Site performansını büyük ölçüde iyileştirmek için otomatik sayfa önbelleğe alma hizmetimizi ücretsiz kullanabilirsiniz. Sitenizin sayfa açılma hızının ciddi oranda yükseldiğini farkedeceksiniz.

 Sürekli Tarama

Web sitenizde yolunda gitmeyen birşey olduğunda otomasyon sistemimizden otomatik bilgi sizler ile paylaşılır..

 Yedekleme Sistemimiz

Web Sayfalarınız bizler için önemli.Bu yüzden farklı lokasyona daima yedekleme alıyoruz.

 Sorgulama Ve Performans Farkımız

Tüm sorgularınız MariaDB ile yüksek performans ile çalışır.

 Tek Tık ile Kurulumlar

Web sitesi yapmak için bilgiye gerek yok.Hazır kurulum scriptimiz ile 400’den fazla yazılım tek tıklamanız ile kurulur ve size teslim edilir.

 Wordpress Uyumlu

Geniş alt yapımız sayesinde performans hissini farkediceksiniz.Wordpress için özel oluşturulan sunucumuz tam sizlere göre.

 Shell ve İçerik Koruma

Barındırdığımız tüm web siteleri bizler için önem taşımakta.Her site için 7/24 gözlem yapıyoruz.

 WordPress

Geniş alt yapımız sayesinde performans hissini farkediceksiniz. WordPress için özel oluşturulan sunucumuz tam sizlere göre. WordPress arama motoru dostu link yapısı ile gelişmiş bir SEO omurgasına sahip olup, özgün içerik ile beslendiğinde diğer kurulumlara göre çok daha hızlı indeks alabilme kabiliyetine de sahiptir. WordPress için özel olarak hazırlanmış bu paketlerde hiç zahmet harcamadan tek tıkla WordPres kurulumu yapabilir, kolayca bir site sahibi olabilirsiniz.

 Joomla

Joomla ile kişisel ve kurumsal sitelerinizi, çevrimiçi uygulamalarınızı yapabileceğiniz ödüllü içerik yönetim sistemidir. Joomla kolay kullanılabilirliği bakımından en çok tercih edilen web sitesi yazılımıdır. Joomla için özel olarak hazırlanmış bu paketlerde hiç zahmet harcamadan tek tıkla Joomla kurulumu yapabilir, kolayca bir site sahibi olabilirsiniz.

 Ücretsiz SSL

SSL seltifikası internet sitesi ve sunucu arasında veri transfer işlemi gerçekleştiğinde verilerin şifrelenmesi ile transferin güvenli olması sağlanmaktadır. SSL sertifikası yazdığınız kodun veya web sitenizin güvenliğini sağlamaz sadece sunucu ile site arasındaki transferi şifreli yolla tamamlamasına yarar. Bütün Hosting paketlerimizde ücretsiz SSL Desteği mevcuttur.

 Cron İşleri

Zamanlanmış dosyaların sunucu üzerinde çalıştırılmasıdır. Web siteniz üzerinde belirli aralıklarla çalıştırmak istediğiniz dosyalar varsa sunucu üzerinde cron tanımlayıp istediğiniz gün, saat ve dakikalarda çalışmasını sağlayabilirsiniz. Bütün Hosting paketlerimizde Cron desteği mevcuttur.

 MySQL ve PhpMyAdmin

PHP ile yazılmış açık kaynak kodlu bir araçtır. Başlıca kullanım amacı İnternet üzerinden MySQL veritabanı yönetimidir. Hosting panelinizden kolayca PhpMyAdmin’e Ulaşabilirsiniz.

 E-Posta Araçları

İster Outlook (ve diğer istemciler), ister webmail, ister cep telefonunuz üzerinden e-postalarınıza her yerden bulut sunucu altyapımız sayesinden kesintisiz olarak erişin. E-postalarınız ofisteki bilgisayarınızda kaldı diye düşünmeyin.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!
google page rank DMCA.com Protection Status Film izle
Güçlü Linklerimiz Ve Hitlerimiz

sesli seslichat sesli chat seslisohbet sesli sohbet panelci panelciler seslipanel sesli panel seslipanelciler sesli panelciler film izle Site Haritasi
| SesLi Panelci | SesLi Paneller | ruyapanel |ruyapanel | Sesli SohbeT | SesLi ChaT | Paneller | TasaRım | Sunucu | Reseller | SpeakyChaT | GoogLe | Chorme | Speaky
SesliPanel Sesli mobil Panelci Panelciler Sesli Panelciler Chat Panelcileri Sohbet Panelcileri En iyi panelciler Sesli Chat Panelcileri Sesli Sohbet Panelcileri SesliPanel Sesli Panel Panelci Panelciler Sesli Sohbet mobilsite mobil site sesli chat panelcisi mobil panel mobilpanel mobil chat sitesi mobil chat panelcisi mobilpanelci mobil panelci