yükleniyor

Şile Sohbet Odaları

Sesli Sohbet Kanallarımız ve Odalarımız

            Sitemiz seslichat alanında deneyimi ile birlikte diğer chat sitelerine fark atan bir yapıda ve kalitede olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Resim eklenmiş ve eklenmemiş olarak iki farklı türde seslisohbet odalarımız mevcuttur. İsteyenler resim eklenmiş seslichat odalarına giriş yaparken isteyenler ve tercihleri bu yönde olanlar ise fotoğraf ve resim bulunmayan seslisohbet odalarına giriş yapabilirler. 

Sesli Sohbet Uygulamalarımız 

            Destek hatlarımız seslisite olanaklarımız içerisinde ziyaretçilerimize ve kullanıcılarımıza sunduğumuz ekstra avantajlar içerisinde yer alıyor. Online destek hattımıza direkt olarak tıklayan kişiler burada seslisite bağlamında akıllarına takılan her türlü konu için tam randımanlı ve çevrimiçi destekler alabilirler. Aynı zamanda üyelik son derece kolay. Sadece bir nickname ve sadece sizin bildiğiniz bir şifre ile dakikalar içerisinde chat imkanlarımızdan sınırsız ve ücretsiz bir şekilde yararlanabiliriz. Yazışarak sohbete katılabileceğiniz gibi sesli olarak da karşı taraf ile iletişim kurma imkanını sizlere sunuyoruz.

            Destek hatlarımız ise online destek ile sınırlı değil. Chat uygulamalarımız direkt olarak Skype ile bağlantılı bir şekilde çalıştığı ve servis sunduğu için Skype destek hattına da tıklayıp görüntü ve sesler konusunda fikir ve görüş alabilirsiniz. Video destek hattımız da ziyaretçilerimize sunduğumuz ekstra avantajlar arasında. Sağ üst köşemizde ise üyelik sözleşmesi ve site kuralları bulunmaktadır. Bu site kurallarını okuyarak sitemizin avantajlarından istediğiniz kadar faydalanabilir, uzaktaki arkadaşlarınızla ve yeni kuracağınız dostluklar ile sorunsuz bir şekilde irtibat kurabilirsiniz.

            Sitemiz içerisinde sürekli olarak güncellenen duvar yazıları ve blog yazıları da bulunmaktadır. Kaç kişinin şu anda sohbet ettiğini sitemizin ana ekranından görme ve takip etme şansına sahipsiniz. İsteyenler kendi fotoğraflarını seçebileceği gibi isteyenler için avatar seçme imkanı da sunulmakta. Popüler konular ve kategoriler de sitemiz içerisinde mevcut. 

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!
google page rank DMCA.com Protection Status Film izle