yükleniyor

Sesliolsun.Com Dikkatine

Merhaba degerli seslichat kullanıcıları günümüzde gün gectikce yeni yeni veletler türemeye başlamış durumda. Bunlardan bir kac örnek vermek istiyorum sizlere sitemize gelen bu kendi bilmez kişiler olmayan birşeyi oldu gözüyle bakarak iftira atan kişilere sözüm.


1- www.seslisadece.com Bu site sahipleri sitemize gelip blog attınzı diyorlar aslında biz hic bu siteyi bilmedigimiz icin yorum dahi yapmadık Dikkat ettiyseniz biz sadece reklam ve bize karşı blog sergileyen kişilere blog atarız reklam işimiz olmaz. sagolsun google amca bizi cok destekledigi icin sitemiz her sitenin atına 1 hafta icinde cıkıyor.

Ve bu kişilere burdan şunu demek istiyoruz. ben UZM@N sitemize geldiginiz zaman sitenizi reklamını yaparak konuşmayın. Uslübünüzü bozmadan ne odugunu anlatırsanız bizlerde sizlere en iyi şekilde yardımcı olucagımızı biliniz.

 Şayet aksine tavır sergilerseniz bu gag lanmaya sebeb olur. Açılır  şayet ısrarcı olursanız sitemizden ban yersiniz. ve blog yersiniz. şuanda sitenize yapmış oldugum gibi.

seslisonum.com sahibi sahipleri. umarım bu makalem  anlatıcı olmuştur aksin ititraz ediyorsnaız.  burası sanal hodri  meydan.

 Saygılarımla: www.Ruyapanel.com ailesi.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!
google page rank DMCA.com Protection Status Film izle